Расписание 2014—2015

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ ДЗЕРЖИНСЬКОЇ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
на 2014 — 2015 навчальний рік

Скачати розкрад занять на 2014—2015 навчальний рік у форматi Word.

Назва гуртка Місце проведення Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Керівник
1 Народнi умiльцi ЗОШ № 7 1*
2 Народнi умiльцi ДНЗ № 13 9.40 — 10.50 9.40 — 10.50 1*
3 Історико-технічний стендовий моделізм ЗОШ № 2 13.30 — 15.15 13.30 — 15.15 2*
4 Веселі долоньки ДНЗ № 7 10.30 — 12.30 10.30 — 12.30 3*
5 Чарівна скарбничка СЮТ 2 кл 13.30 — 15.10 13.30 — 15.10 3*
6 Чарівна скарбничка СЮТ 15.15 — 16.30 15.15 — 16.30 3*
7 Чарівна скарбничка СЮТ 13.30 — 16.00 13.30 — 16.00 3*
8 Народні умільці СЮТ 4-А 14.35 — 17.00 16.05 — 16.50 3*
9 ПТМ ДНЗ № 7 11.00 — 13.00 11.00 — 13.00 4*
10 ПТМ СЮТ 13.30 — 15.30 13.30 — 15.30 4*
11 ПТМ ДНЗ № 9 10.30 — 12.30 10.30 — 12.30 4*
12 Папепропласти НВК «шк.гiм» 13.00 — 16.00 13.00 — 16.00 4*
13 Прикладні мистецтва Центр СПРД 15.30 — 18.30 15.00 — 18.00 4*
14 Образотворче мистецтво ДНЗ № 11 5*
15 Декоративний розпис СЮТ 4 кл 5*
16 Образотворче мистецтво ЗОШ № 16 5*
17 Образотворче мистецтво ЗОШ № 16 5*
18 Природа і фантазія СЮТ 1 кл 5*
19 Картингу ЗОШ № 16 10.00 — 12.35 10.00 −12.35 5*
20 Картингу ЗОШ № 16 10.00 — 12.35 10.00 — 12.35 6*
21 Картингу ЗОШ № 16 17.00 — 18.35 17.00 — 18.35 6*
22 Картингу СЮТ 14.45 — 16.15 14.45 — 16.15 6*
23 Авіамоделювання Центр 10.00 — 11.45 10.00 — 11.45 7*
24 Паперопластика ЗОШ № 20 14.20 — 16.00 9.00 — 12.15 8*
25 Паперопластика СЮТ 14.00 — 16.35 14.00 — 16.35 8*
26 Народнi умiльцi ЗОШ № 5 12.55 — 15.30 12.55 — 15.30 8*
27 Автотрасового моделюва СЮТ 15.00 — 17.45 15.00 — 17.45 9*
28 Радiооператори — КХ СЮТ 12.00 — 14.45 12.00 — 14.45 10*
29 Пішохідний туризм СЮТ 12.00 — 14.35 12.00 — 14.35 11*
30 Пішохідний туризм СЮТ 10.00 — 11.45 10.00 — 11.45 11*
31 Пішохідний туризм СЮТ 12.00 — 13.45 12.00 — 13.45 12*
32 Пішохідний туризм СЮТ 10.00 — 11.45 10.00 — 11.45 12*
33 Еколог ЗОШ № 20 14.30 — 16.10 14.30 — 16.10 13*
34 Юний лісник ЗОШ № 20 14.30 — 16.10 14.30 — 16.10 14*

Керівники:
1* — Позднякова А.В.
2* — Баженова Н.Т.
3* — Литовченко В.Г.
4* — Бикова Н.П.
5* — Старовойтова Н.А.
6* — Трінько І.І.
7* — Самбул Ю.І.
8* — Петренко I.О.
9* — Максименко М.О.
10* — Ступка В.О.
11* — Паращевіна Н.С.
12* — Шефер С.А.
13* — Самойленко Т.М.
14* — Бондар Н.Д.

Скачати архiвний розкрад занять на 2014—2015 навчальний рік у форматi Word.